top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMarta Malak

Dubaj: Dlaczego klienci ustawili się w kolejce po domy na Wyspie Palm Jebel Ali za $5 milionów?W kolejce o 3 nad ranem? W upale? Tak, to właśnie wydarzyło się w środę, gdy setki poszukiwaczy domów i agentów nieruchomości zebrało się przed biurem sprzedaży Nakheel, aby odebrać pierwsze dostępne nieruchomości w odnowionym mega nadmorskim osiedlu Jebel Ali Palm. Luksusowe wille, kosztujące od 18 do 40 milionów dirhamów i planowane do ukończenia w 2027 roku, zostały wyprzedane w ciągu kilku godzin.


Setki osób czekało od 3 nad ranem w środę, aby być jednymi z pierwszych, którzy kupią nieruchomości na Palmie Jebel Ali, w obliczu szału na luksusowe nieruchomości w Dubaju.


Projekt willi na nabrzeżu został ujawniony na początku tego tygodnia w odpowiedzi na wysoki popyt na luksusowe domy. Projekt będzie koncentrował się na czterech "liściach" wyspy i ma oferować dwa rodzaje willi - wille koralowe i wille przy plaży.Jako ekspert ds. nieruchomości jestem przekonana, że boom na rynku nieruchomości w Dubaju nie zwolni tempa. Wzrost liczby ludności, niskie podatki i globalny klimat gospodarczy to główne powody utrzymującego się optymizmu w sektorze nieruchomości emiratu. Kolejnym czynnikiem jest stosunkowo niska cena nieruchomości w porównaniu z innymi dużymi miastami, takimi jak Londyn czy Hongkong, pomimo rosnących kosztów.


Jest to potwierdzenie, że rynek nieruchomości w Dubaju nadal jest miejscem wielkich możliwości, przyciągającym inwestorów i poszukiwaczy luksusowych nieruchomości z całego świata.


Ceny na Palm Jebel Ali wahają się od 25 do 40 milionów dirhamów. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej na ten temat lub potrzebujecie pomocy w tej sprawie, śmiało proszę o kontakt. Jesteśmy tutaj, by służyć pomocą i udzielić wszelkich informacji, których Państwo potrzebują.56 wyświetleń0 komentarzy

Comments


whatsapp-logo-png.png
bottom of page