top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraMarta Malak

Dubaj w grudniu- Magia Świąt Bożego Narodzenia


Wieżowce Dubaju pokryte mgłą w grudniowej zimie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Dubaj mimo, że jest miastem w kraju muzułmańskim w grudniu wszystkim obchodzącym święta Bożego Narodzenia pozwala odczuć klimat jednego z najpiękniejszych okresów w roku. W miarę zakończenia roku, miasto ożywa wibrującą energią, co czyni grudzień idealnym czasem na wizytę. Zbadajmy czarujące aspekty, które sprawiają, że Dubaj w grudniu to niezapomniane przeżycie.


Grudzień w Dubaju - Idealna Pogoda i Temperatura:


Kobiety cieszące się chłodną pogodą i temperaturą w grudniu w Dubaju przy kawie

W grudniu w Dubaju temperatury spadają i jest o to najlepsze miejsce na odpoczynek dla tych, którzy szukają łagodniejszego klimatu. Temperetury wahają się od 14°C (57°F) w nocy do komfortowych 24°C (75°F) w ciągu dnia.


Dzień Narodowy Zjednoczonych Emiratów Arabskich 2 grudnia:


Dzieci ubrane w kolory flagi Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Święto Narodowe 2 grudnia

Grudniowe świętowania w Dubaju rozpoczynają się od Dnia Narodowego Zjednoczonych Emiratów Arabskich 2 grudnia, kiedy Emiraci i obcokrajowcy gromadzą się, aby świętować jedność i różnorodność. Miasto przybiera barwy narodowej flagi, a ikoniczny Burdż Chalifa rozświetla panoramę. Parady samochodowe, programy kulturalne i spektakularne fajerwerki malują barwny obraz patriotyzmu i radości, tworząc atmosferę wspólnoty, która rozbrzmiewa w całym mieście.


Okres Świąteczny: Tydzień Bożego Narodzenia i Sylwester:


Gigantyczna choinka w Dubai Expo City w grudniu

Dubaj zamienia się w zimową krainę podczas tygodnia Bożego Narodzenia, ozdobionego gigantycznymi drzewami i tematycznymi dekoracjami. Rozpieszczaj się brunchami w Boże Narodzenie, tematycznymi popołudniowymi herbatami i kolacjami, lub odkryj magiczny Madinat Jumeirah Christmas Market z niemieckimi festiwalami.


Noworoczne fajerwerki w Burk Khalifa w Dubaju w grudniu

Na zakończenie roku świadkuj wielkiego odliczania i fajerwerków Sylwestrowych pod ikonicznym Burdż Khalifa , oznaczając przejście z niezapomnianym splendorem.


Festiwal Zakupów w Dubaju:


Główne miejsce Festiwalu Zakupów w Dubaju, Global Village, jest oświetlone nocą.

Dla zapalonego zakupoholika, grudzień to raj w Dubaju, dzięki Festiwalowi Zakupów w Dubaju. Zanurz się w zakupowym szaleństwie z niesamowitymi ofertami i promocjami w całym mieście - od ikonicznego Dubai Mall po unikalne suki. Od luksusowych marek po tradycyjne pamiątki, festiwal oferuje różnorodny wybór produktów, tworząc doskonały czas na terapię zakupową.


Ciesz się Pogodą:


Klasyczne samochody w Dubaju w grudniu

Grudzień w Dubaju to najlepszy okres na korzystanie z atrakcji takich jak: Desert Safari, czyli pustynie przejazdy, eksplorację dubajskich plaż czy odpowiedzenie innych atrakcji takich jak Miracle Garden czy Global Village.

W objęciach grudniowego Dubaju, miasto rozwija się jako pejzaż ciepła, świętowania i odkrywania. Bez względu na to, czy przyciągają cię kulturalne święta, zakupowe szaleństwo, czy po prostu radość doskonałej pogody, Dubaj w grudniu to doświadczenie, które pozostanie w sercu, tworząc wspomnienia do zachowania na zawsze.

138 wyświetleń0 komentarzy

Comentarios


whatsapp-logo-png.png
bottom of page